MediaGet indir

MediaGet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MediaGet’i Mac bilgisayarınıza kurarak müzik, film, program, evrak indirebilir ve medya dosyalarını oynatabilirsiniz.

Geniş medya arşiviyle aradığınız film, oyun ve müzik dosyalarını hızlıca bulmanızı sağlayacak MediaGet, son dönemde kullanıcı sayısını gitgide artarak artıran bir torrent istemcisi. Elverişli bir arayüzü olan programla işlemler basit ve seri şekilde tamamlanabiliyor.

Film, müzik, oyun ve program kategorilerine bölünmüş dosyaları gelişmiş filtreleme seçenekleriyle hızlıca bulabilirsiniz. Aradığınız medya dosyalarını bulduktan daha sonra indirme işlemi seri bir şekilde başlayacaktır. İndirdiğiniz dosyaları çalıştırmak için MediaGet’in entegre bir medya oynatıcısı bulunuyor. Bu medya oynatıcı ile hemen şimdi inmekte olan dosyaları çevrim içi ortamda oynatabilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri ve müzikleri de program içerisinden çalıştırabilirsiniz.

Torrent takibi yapabilen araçları doğru en süratli inen, en çok rağbet gören dosyaları seçebilirsiniz. MediaGet’in içerisinde bir medya kütüphanesi mevcut. İndirilen medya dosyalarıyla kendi arşivinizi oluşturarak düzenleyebiliyorsunuz. Gelişmiş arama filtresi dosyalara süratli ulaşım sağlıyor. Aradığınız medya dosyalarını zahmetsizce bulup, çabucak indirmek isterseniz MediaGet programından takviye alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi