Minus indir

Minus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Paylaşacağınız 50GB’a dek dosyalarınız var ise Minus size bu imkanı sunan Mac için hazır bir dosya depolama ve paylaşım programıdır.

Min.us ile hayata geçirilen proje artık Minus.com üzerinden web serüvenine devam etmekte. En kolay anlamıyla dosya paylaşım platformu olan servis bilhassa fotoğraf paylaşımları, oluşturduğunuz klasör içindeki tüm içeriği benzer ekranda gösterebilmesi ve dilediğiniz süre klasördeki herhangi bir dosyayı zip paketi olarak indirebilmenizi sağlaması bakımından benzer servislerden ayrılmakta. Mac koşul çubuğuna amblem olarak yüklenen Minus programı sadece bu kısayola tıklamanızı beklemekte. Sürükle-bırak işlemini yaparak karşınıza çıkan arayüzde bütün doldurma işlemlerini, geçmişte neler yüklediğinizi görebilmektesiniz.

Genel Özellikleri:

Metin dosyalarını okuyabilir, resimleri dia olarak görüntüleyebilir, video dosyalarınızı izleyebilir ve ses dosyalarınızı dinleyebilirsiniz. Tüm bu işlemleri yüklediğiniz masaüstünüzden yapabilirsiniz. Baştan tasarlanmış pak görünümlü arayüz. Dosya isimlerini her yerde adlandırma, düzenleme, silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Servise aza olduğunuzda size sunulan 50GB alanı ve arkadaşlarınızı gösteri ettikçe kazanacağınız 1GB‘lık ek web alanlarını doyasıya kullanabilirsiniz. Kendinizi resim yüklemek için şartlamayın, sonuçta bu bir dosya depolama ve paylaşım platformu. Metin, resim, video ve güya dökümanlarınızı yükleyebilir, seri şekilde Facebook-Twittera göndererek daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi