Mozilla Thunderbird indir

Mozilla Thunderbird indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mozilla Thunderbird’e istediğiniz dek e-posta hesabı ekleyerek yönetin. Arşivlenen e-postalar aralarında kolayca filtreleme yapın.

E-postalarınızın düzenli takibi için yararlanabileceğiniz Mozilla Thunderbird, gelişmiş filtreleme seçenekleriyle çok işlevsel. Ayrı e-posta hesaplarınızın yönetimi için kullanacağınız programın yeni eklenen ajandası hatırlatma listeleri oluşturmanızı sağlıyor.

Mozilla Thunderbird Özellikleri:

Geliştirilmiş Filtreleme Özelliğiyle Arama
Postanıza gelen mailleri; gönderen, etiket, birey, zaman aralığı, dosya ve mail listesi filtrelerine kadar aratabilir ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Bütün postalarınızı indeksleyen ve bu işlemi yeni sekmede yapan Thunderbird aradığınıza en çabuk şekilde ulaşmanızı sağlayacak.

Postalarınızı Arşivleyin
Arşivleme özelliği doğruca gelen e-postalardan saklamak istediklerinizi kayıtlar bölümünde saklayabilirsiniz. Bu sayede “Gelen” kutunuzda mail biriktirmeden arşivleme yapabilirsiniz.

Sekmelerle Ayrılan E-postalar
Firefox tarayıcısından mükemmel bildiğiniz yeni sekme özelliği artık Thunderbird’e eklendi. Bu Nedenle e-postalara çift tıklayarak her postayı öbür bir sekmede açabilirsiniz. Programı kapattığınızda açık kalan sekmeler kaydedilerek bir dahaki açılışta baştan açılacak. Bu özellik tüm postalara hızlı şekilde göz atmanızı sağlayacak.

Yeni Tasarım Araç Çubuğu
İçerisinde Global Search arama çubuğu da yer alan araç çubuğuna yanıtla, sil, ilet gibi butonlar  eklenerek bu alan kişiselleştirilebiliyor.

Akıllı Dosyalar
Bu nitelik doğruca bambaşka e-posta hesaplarınızdan gelen postaları özelliklerine kadar tek bir dosyada birleştirebilirsiniz.

Yeni Posta Özeti
Birden pozitif posta seçerek yalnızca özetlerine bakabilirsiniz.

Aktivite Yöneticisi
Aktivite yöneticisi e-posta hesaplarınızla Thunderbird arasındaki bütün işlemleri sizin için kaydeder ve yönetimini tek bir alandan yürütmenizi sağlar.

Yeni Eklenti Yöneticisi
Eklenti yöneticisi Mozilla Thunderbird 3’ün tüm eklenti ve temalarını sizin için bularak yükleyebilir. Kişiselleştirmeler için fazla öbür özelliklerde tema ve eklenti içeren Thunderbird, bu özellikleri tek idareci bir uçtan bir uca organize etmenizi sağlar.

Geliştirilmiş Adres Defteri
Adres defterinizdeki şahısların bilgilerini tek tıkla düzenleyebilirsiniz. Adres defterinize birini eklemek içinde tek tıklama yeterli olacak. Hem bundan daha sonra Thunderbird adres defterinizdeki kişilerin doğum günlerini sizin için takip edecek.

Geliştirilmiş Gmail Entegrasyonu
Gmail ile entegrasyonu geliştirilen program her dildeki Gmail hesaplarıyla düzenli çalışarak dosyalar arası senkronizasyonu sorunsuz sağlıyor.

Yemleme Koruması
Thunderbird yemleme dikkat sistemi ile sizi, bireysel ve kuytu bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan dolandırıcılık e-postalarından korur. İkinci önlem olarak da, tıklayıp açtığınız ancak göründüğünden başka bir yeri açan URL’lerden sizi farkında olan eder.

Otomatik Güncelleme
Thunderbird’ün güncelleme sistemi tekrar tekrar en son sürümü kullanıp kullanmadığınıza bakar ve yüklenebilecek bir güvenlik güncellemesi varsa sizi haberdar eder. Bu emniyet güncellemeleri küçük olur (genelde 200 KB – 700 KB) ve yalnızca ihtiyacınız olan şeyi vererek güvenlik güncellemesinin çabuk indirilip kurulmasını sağlar. Otomatik güncelleme sistemi aracılığıyla Thunderbird uygulamasına Windows, Mac OS X ve Linux üstünde çalışan 30’un üzerindeki dilde güncelleme sunulur.

Gelen Kutunuzu Donatın
Thunderbird kullanıcıları yüzlerce eklenti bir uçtan bir uca Thunderbird’ün yeteneklerini artırıp görünümünü değiştirebilirler. Bir Thunderbird eklentisi size irtibat içinde bulunduğunuz şahısların kaydını alıkoyma, IP üzerinden sesli görüşmeler yapma, müzik dinleme ve adres defterinizdekilerin doğum günlerinin takip etme gibi bambaşka alanlarda takviye edebilir. Hatta Thunderbird’ün görünümünü kendi zevkinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Çöpler Dışarı…
Mozilla, Thunderbird’ün hayran eden beğenilmeyen posta süzme özelliğini geliştirerek bir adım daha ilerledi. Size gelen her e-posta önce Thunderbird’ün gözden düşmüş posta süzgeçlerinden geçer. Gözden Düşmüş postalara her muhabere koyuşunuzda Thunderbird bunu “öğrenir” ve zamanla süzgeçlerini geliştirir. Böylece siz de sadece işe yarayan postaları okursunuz. Thunderbird hem posta hizmeti sağlayıcısının beğenilmeyen posta süzgeçlerini de kullanarak gelen kutunuzu çöpten arındırır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi