MozyHome indir

MozyHome indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki bütün manâlı verilerinizi yedeklemek ve acele durumlarda tekrar üstüne atmak istiyorsanız MozyHome sizin için en uygun seçeneklerden bir tanesi.

Eğer bilgisayarınızdaki verilerin güvenliğinden değişkenlik ediyor ve herhangi bir yokolma, hırsızlık ya da felaket aleyhinde tüm önemli bilgilerinizin yedeklenmiş olmasını diliyorsanız MozyHome sizin için yerinde bir bedava uygulamadır.

Programın temel işlevi önceden tanımlanmış ve dilerseniz ekleme-sonuç yapabileceğiniz dosyalarınızı istediğiniz aralık, şartlar ya da adetlerde otomatik ya da manuel olarak kendi çevrimiçi sunucularında yedek olarak yetişmek. Herhangi bir bilgi kaybınızda tek yapmanız gereken MozyHome’u kullanarak evvelden çevrimiçi alana yedeklediğiniz bilgilerinizi bitmiş almak.

Programın esas olarak yedeklediği dosya kategorileri: Müzikler, E-Posta ve Kontaklar, Dökümanlar, Fotoğraflar, Sık Kullanılanlar, Veritabanları, Finansal Veriler ve Videolar. Bütün bu verilerinizi tutabilmek için 2 GB depolama alanı MozyHome ile birlikte yine bedava olarak veriliyor. Daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız ücretli seçenekler de kesinlikle mevcut.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi