MultiCloudBackup indir

MultiCloudBackup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MultiCloudBackup, istediğiniz dosyalarınızı bambaşka bulut dosya depolama servisleri üzerinde yedeklemek için kullanabileceğiniz bedava bir Mac yazılımı.

MultiCloudBackup, hem Windows hem de Mac kullanıcılarının birden pozitif sahip oldukları bulut dosya depolama hesaplarını tek bir program üzerinde kullanarak tek bir platformdan daha pozitif depolama alanı yönetmesini ve böylece daha artı dosya yedeklemesini sağlayan faydalı ve ücretsiz bir program.

Dosyalarınızı şifreleyerek yedekleme yapan MultiCloudBackup, oldukça güvenilir ve kullanımı kolay bir program.

Popüler bulut dosya depolama servislerinin tümü için takviye sunan ve kesintisiz yeni bulut dosya depolama servislerini programa ekleyen geliştiriciler, böylece kullanıcıların sahip oldukları tüm bulut dosya depolama servislerini tek bir program üzerinden yönetebilmesini sağlyıyor.

Eski dosyalarınızı belirlediğiniz tarihlerde otomatik olarak silebilen program kimsesiz herhangi bir web sitesi girişi ya da ayrı bir işlem yapmadan kullanabileceğiniz türden tek bir program.

Bulut dosya depolama hesaplarınızı birleştirerek tek bir program üzerinden tüm depolama alanı hakkınızı yönetme imkanı sunan programı Mac’lerinize ücretsiz olarak indirerek dosyalarınızı yedeklemenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi