Music Download Center indir

Music Download Center indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Music Download Center internet üstünde istediğiniz müzikleri aramanıza ve bilgisayarınıza indirmenize olanak veren ücretsiz bir programdır.

Music Download Center farklı MP3 siteleri üzerinde arama yapmanıza ve beğendiğiniz şarkıları bilgisayarınıza indirmenize olasılık tanıyan ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Music Download Center, mp3skull, vmp3, wuzam, Dilandau, vpleer, SoundCloud, mp3skip, emp3world, mp3fusion, wrzuta gibi popüler siteler üzerinde arama yapmanıza ve dosya indirmenize olanak sağlamaktadır.

Programın arayüzü epeyce sade olduğundan kullanımı da buna paralel olarak oldukça kolaydır. Açıklanmış siteler üzerinden indirdiğiniz şarkılar için albüm kapağı ve şarkının etiket bilgilerini bile alma şansına sahipsiniz.

Hem Music Download Center kullanıcılara çevrimiçi radyo dinleme, indirme geçmişi ve çalma listesi gibi ek özellikler de sunmaktadır. genelde bu özelliklerin bütün anlamıyla verimli bir şekilde çalıştığını söyleyemesem de müzik arama ve indirme konusunda gerçekte başarılı bir programdır.

sonuç olarak Music Download Center müzik aramak, kulak vermek ve indirmek için kullanabileceğiz başarılı bir araç olarak uyarı çekiyor. Tüm kullanıcılarımızın denemesini öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi