NETGEAR Genie indir

NETGEAR Genie indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac bilgisayarınızdan zahmetsizce ayrıca lokal ağınızı keza de internet bağlantınızı yönetebilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

NETGEAR Genie programı Mac OS X işletim sistemlibilgisayarınızdan hem lokal ağınızı hem de internet bağlantınızı izlemenizi, denetim etmenizi ve ayarlarınızı gerçekleştirmenizi karşılayan elverişli ve ücretsiz bir ağ yönetimi ve izleme uygulaması. Onu diğerlerinden ayıran yanı ise bir yandan bedava olurken bir yandan da işinize yarayabilecek hemen hemen tüm özellikleri bünyesinde barındırması.

Programı açar açmaz kendiliğinden bütün yerel ağ trafiğinizi bir harita haline getiriyor ve bu nedenle tüm ağınıza çok basit bir görüş atabiliyor, yönetimini daha basit ışık halkası getirebiliyorsunuz. Bunun yanına istediğiniz web sitesine ne değin süratli bağlanabildiğinizi de deneme edebilen program sunucuların sunabildiği hızları ve sizin temas hızınızı görmek için ideal denilebilir.

Router ayarlarınızı yaparken elem çekmekten sıkıldıysanız programın bünyesindeki Router bölümü tamamen tüm ayarları tek bir noktadan gerçekleştirebilir, keza kullanıcılar için trafik limitleri belirleyerek bir kota oluşturabiliyorsunuz. Ağ üzerindeki diğer bilgisayarlara tabi olan yazıcılara erişebilmek ise NETGEAR Genie’nin avantajlarından bir diğeri.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi