Nimbuzz indir

Nimbuzz indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Nimbuzz, platform egemen olarak hizmet veren çoklu hesap yönetimine sahip, Facebook, Windows Live Messenger (MSN), Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, MySpace ve Hyves hesaplarınızdaki arkadaşlarınızla tek bir program yoluyla konuşmanızı

Nimbuzz, 5000’nin üzerinde ayrı cep telefonu modeli destekleyen, son açıklanan verilerinde 50milyon kullanıcıya ulaşıp günlük 100.000 yeni kullanıcı şampiyon, çoklu protokol desteği doğruca tek hesabınızla bütün öteki servis ve sosyal ağlara ulaşabileceğiniz hoş bir program.

Mevcut internet bağlantısı yada cep telefonunuzdan Wi-Fi kullanarak aramaları gerçekleştirmekte, eğer milletlerarası aramalar yapacaksanız kendi sitesinden girip kredi yüklemeniz gerekmekte. Ülkemizde Turkcell Nimbuzz Messenger ismiyle programı müşterilerine sunmakta. Cep telefonunuzda bu uygulamayı kullanacaklar muhakkak bir internet paketine abone olmaları öğüt ediliyor. Bilgi alışverişlerinde dışarı giden-gelen verilerin ücretlendirmesi tabi bulunduğunuz GSM operatörü kadar yapıldığı için buna uyarı edilmesi zorunlu.

Genel Özellikleri:

HD kalitesinde ses iletişimi. Sınırsız mesajlaşma. Yahoo! Messenger, MSN Messenger, AIM, ICQ, GoogleTalk, Facebook, MySpace ve Hyves hesaplarınızda bulunan arkadaşlarınızla görüşebilime.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi