ooVoo indir

ooVoo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ooVoo, 6 kişiye dek arkadaş grubunuzla yada işyerinizde çalışanlarınız ile görüntülü sohbet yapabilmenizi sağlayan video konferans uygulamasıdır.

ooVoo yardımıyla herhangi bir yerdeki arkadaşınızla internet üzerinden 3G, 4G, Wi-Fi kullanarak HD kalitesinde sesli,görüntülü ve yazılmış olarak irtibat kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. Aynı anda 6 öbür birey ile görüntülü sohbet ederken bu görüşmeleri kayıt edip Youtube’a doldurma imkanı sunmakta. 35 milyon kullanıcıya ulaşan, hergün 250 telefona indirilen bir tatbik. Türkçe desteği de verileceği açıklanan yazılımı uygulamak için bir ooVoo hesabı açmanız gerekmektedir.

Ücretli versiyonunda 12 birey ile aynı anda konferans görüşmesi yapabilme, reklamsız arayüz, canlı takviye hizmeti, 500dk’ya değin telefondan mülâkat imakanı (Sadece kesin bölgelerde bu hizmeti sunmakta. Amerika, Kanada, Hong Kong, Çin ve israil sınırları içerisinde), 25mb’a değin dosya transferi, 10dklık video mesajı kaydolma, aramaların tescil edilmesi 1000 dkya kadar çıkan bir dizi özelliği hizmetinize sunmakta.

Sistem Gereksinimleri:

Snow Leopard (OS X 10.6.x) ve üzeri Intel Mac 256 MB Ram 20 MB Hard disk alanı Mac ile ahenkli kulaklık ve web kamerası İnternet bağlantısı

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi