Pixelapse indir

Pixelapse indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Pixelapse uygulamasını kullanarak görsellerinizi bulut depolama alanınızda saklayabilir ve takım arkadaşlarınızla müşterek projeler yürütebilirsiniz.

Pixelapse uygulaması, esas olarak bir bulut depolama servisi uygulaması diyebiliriz ancak uygulamanın o kadar çok aynı uygulamanın tersine dağıtılmış düzenleme ve görüntüleme araçları da barındırması bir uçtan bir uca bir tedarik farklılığa sahip olduğunu da söyleyebilirim. Ücretli ve ücretsiz seçeneklere sahip olması tamamen kullanıcılar kendilerine yerinde opsiyonları seçim edebiliyorlar ve çok basit kullanılır yapısı doğruca tüm fonksiyonlarına erişmek de bir öyle basit ışık halkası geliyor.

Pixelapse’ı kullanırken, başvuru formu kurulumunu gerçekleştirdiğinizde web sitesi üzerinden bir hesap açmanız gerekiyor ve daha sonra bu hesap Mac’inizde bulunan programla bağlantılandırılıyor. Bu aşamada değişmez diskinizde oluşturulan Pixelapse klasörüne attığınız dosyalar dosdoğru bulut sunucularına aktarılıyorlar ve bu nedenle daima öteki cihazlarınızdan otomatik senkronizasyon olanağı doğuyor.

Dilerseniz Pixelapse alanınızda yarattığınız projeleri diğer meslek arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve bu nedenle iki taraflı proje yönetimi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Görsel tasarımlar ya da web tasarımla ilgilenen kullanıcılar ise uygulamanın web servisi bölümünün sunduğu tasarım araçlarını faydalı bulacaklardır.

Her ne dek bedava sürümü bir takım kısıtlandırmalar barındırsa da acemi çalışmalar için ücretli seçeneklere gereklilik duymayacağınızı söyleyebilirim. Yeni ve etkili bir bulut depolama uygulamasına gereksinim duyuyorsanız göz atmadan geçmeyin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi