Popcorn Time indir

Popcorn Time indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dizi, film ve anime izlemek için bundan daha etkili bir uygulama yapılıncaya dek en iyi başvuru formu Popcorn Time olabilir. Bir De adamakıllı ücretsiz.

Film ve dizi izlemek için internet sitelerini talan edip kalitesinden sızlanan bir kullanıcıysanız veya torrent kalitesi için beklemek size kadar değilse bu iki hizmetin hoş yanlarını bir araya getiren Popcorn Time isimli uygulama ile buluşmanızın vakti gelmiş demektir. Mac OS X için meydana çıkan Popcorn Time, P2P bağlantı yoluyla Torrent kaynakları üzerinden dosya akışını sağlayıp indirme gerçekleştirmeden stream video izlemenizi sağlıyor. Diğer Taraftan arşiv içerisinde sinema, dizi ve anime gibi kategoriler var.

PC ve Mac aralarında arayüz konusunda adamakıllı aynı görselliği sunan kullanım platformlar aralarında bir sıkıntı yaşamadan kullanımı garantiliyor. 1080p ve 720p seçenekleriyle peşine düşüp takip edebileceğiniz içeriklere istediğiniz dil seçenekleriyle altyazı gömmeniz de mümkün. Başvuru Formu arayüzünün sağ altında bulunan seçeneklerde filmi izlemeye başlamış olsanız da seçimlerinizi dilediğiniz vakit değiştirebileceğin bir opsiyon eklenmiş durumda. Uygulama ayarlarına girdiğinizda ise en çok hoşunuza gidecek olaylardan biri Türkçe dil desteğinin bulunması olacaktır. bununla beraber Türkiye üzerinden temas sizin erişiminizi kısıtlayacaksa dahili VPN ayarları da hayat kurtarıyor. Bu seçimle temas hızınız düşeceği için 720p seçmenizi öneririz.

Ayrıntılarıyla bedava bir başvuru formu sunan ve abonelik ücreti talep etmeyen Popcorn Time, abonelik durumunda ayarlarınızı kaydetmenizi ve sevdiğiniz içerikleri kategorize etmenizi sağlıyor. Güncelleme takibi bu dilekçe ile son derece manâlı. Geride kalmış bir versiyon bir takım hizmetleri yeterince sağlıklı desteklemeyebiliyor. Bu duruma mani almak için Popcorn Time ekibi tarafından bilgilendirilmek için e-posta adresinizden yeni versiyon geldiğinde haberlendirilme seçeneğine başvurabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi