Postbox indir

Postbox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dinç filtreleme özelliği ve eklenti desteğiyle PostBox, e-posta yönetimini masaüstüne taşıyor.

E-postaları masaüstünden idare etmek için yararlanabileceğiniz PostBox, sunduğu çözümlerle zaman kazandırıyor. Postbox, sahip olduğu gelişmiş özellikler ile e-postalarınız aralarında arama yapabilme, e-posta görüntüleme, RSS okuma ya da blog takibi gibi işlemleri fazla basit bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Postbox, uygulama kolaylıkları ile masaüstünde bir e-posta yazılımı kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının tercih edebileceği güzel bir alternatiftir.

Web entegrasyonunu da sunan Postbox’ta aldığınız bir e-postayı ya da bir RSS beslemesini basit bir şekilde internetteki sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Twitter hesabınızı Postbox’a entegre ederek Tweet’lerinizi Postbox üzerinden gönderebilirsiniz.

Yapılacaklar listesi de oluşturabileceğiniz Postbox ile bu yapılacaklar listenizi takvim ile ahenkli hale getirebilir ve unutmamanız gereken işlerinizi tek bir yazılım üzerinden kesintisiz yoklama edebilirsiniz. Spam ve kimlik hırsızlıklarına karşısında önlem alabilen Postbox, bir e-posta yazılımında arayacağınız tüm güvenlik önlemlerini barındırmaktadır.

Önemli! Postbox, eklenti ahenkli yapısı ile çoğu bambaşka eklentiyi yazılım üzerinden kullanabilmenize olasılık tanımaktadır. Eklenti listesine gözatmak için buraya tıklayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi