PureVPN indir

PureVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PureVPN uygulaması doğru Mac bilgisayarlarınızda zorlanmadan VPN çözümlerine ulaşabilirsiniz.

PureVPN uygulaması, Mac kullanıcılarının cihazlarında deneyebilecekleri bedava VPN uygulamaları arasında yer alıyor ve sahip olduğu bol sunucu ve ülke desteğinin yanında süratli yapısıyla da kullanılabilir seçeneklerden birisi haline geliyor. bununla birlikte arayüzünün anlaşılması mümkün ve basit kullanılır bir şekilde hazır olması sayesinde kullanırken herhangi bir kullanıcının güçlük çekmesi imkansız ülkü geliyor.

Uygulamanın kurulum adımlarının hızlıca tamamlanmasının ardından VPN servisini hemencecik etkin hale getirebiliyor ve böylece bireysel gizliliğinizi VPN bağlantısı üzerinden korumaya başlayabiliyorsunuz. VPN başlatıldıktan sonradan internet bağlantınız şifreleniyor ve ayrıca verileriniz uygulamanın sunucuları üzerinden size gönderiliyor. Bu sayede hattınıza sızabilecek güvenli olmayan kişilere engel olabiliyor ve bireysel bilgilerinizin ele geçirilme ihtimalini bertaraf edebiliyorsunuz.

Şüphesiz her VPN uygulamasında olduğu gibi PureVPN Mac sürümünde de engelli veya Türkiye’ye hizmet vermeyen web sitelerine antre yapma imkanı doğuyor. İlgilendiğiniz web sitesi hangi ülkeye hizmet veriyorsa VPN sunucunuzu o ülkeye geçirebildiğiniz için sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabiliyorsunuz.

Öbür bağlantı protokolleri arasında seçim yapabilme gibi gelişmiş kullanıcılara hitap eden seçenekler de uygulama içerisinde mevcut. Bu sayede kendinize kadar özelleştirebileceğiniz bir Vpn deneyimine sahip olabilirsiniz. Uygulamanın öbür Mac sürümleri için ayrı kurulumları olduğu için indirme bağlantısına tıklarken kendinize yerinde olanı seçmeyi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi