qBittorrent indir

qBittorrent indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Türkçe dil desteği, gelişmiş rss sistemi, web arayüzü ile uzaktan erişim imkanı ve popüler torrent sitelerinde arama yaparak tek tıkla istediğiniz dosyayı indirme işlemini gerçekleştiren µtorrent alternatifi olarak kullanabileceğiniz bas

µtorrent alternatifi, bütün platformlarda çalışabilen küçük boyutlu ve kolay bir torrent istemcisi. Torrent dosyanızı oluşturup, dosyanızı paylaşabilir, RSS desteği doğruca beğendiğiniz siteleri uzak takip edebilir ve kolay arama özelliği sayesinde popüler torrent siteleri üzerinden aradığınız içeriğe ait tüm sonuçları listeyebilirsiniz. Ve tek tıkla dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz. Uzakta erişimi açarak web arayüzü üzerinden nerede olursanız olun bilgisayarınıza ve torrent programınıza bağlanabilirsiniz. Herşey kontrolünüz aşağıda.

Genel Özellikler:

Mac OS X 10.4 ve üzeri destekler. Türkçe dahil 20+ dili desteklemektedir. Varsayılan olarak İngilizce dili ile kurulmakta. Türkçe dilekçe için ayarlar sekmesinden dil seçeneğini Türkçe olarak değiştirmeniz yeterli. Artık alışık olduğumuz arama bölümü ile seslenmek istediğiniz dosyanın adını yazmanı tatmin edici. Kayıtlı olan tüm torrent sitelerinde arama yaparak işlem bittiğinde size data vermektedir. Uzakta temas ayarları sayesinde bilgisayarınızın başında olmadığında ble uzakta erişim imkanı vermekte. Ayarlar bölümündeki Web UI sekmesini aktif etmeniz gerekmektedir. C++ dilinde hazırlanmış, Phyton kütüphaneleriyle desteklenmiş Qt arayüzünü kullanan program keza KDE arayüzü ile de düzenli çalışmaktadır. IPv6 uyumlu. Gelişmiş RSS desteği.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi