Quip indir

Quip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Quip, istediğiniz belgeleri iş arkadaşlarınızla zahmetsizce paylaşmak ve ekip halinde kastetmek için kullanabileceğiniz bir tatbik.

Quip, meslek arkadaşlarının kendi arasında doküman paylaşımı ve düzenlemesi ile birlikte iletişim kurabileceği faydalı bir program. Ücretsiz versiyonu da bulunan programın en çok öne meydana çıkan özelliği ise ayrıca web keza de mobil cihazlar üstünde çalışıyor olup, eş zamanlı olarak kullanılabiliyorr olması. Bu Nedenle bilgisayarda yarım kalan doküman düzenleme ve oluşturma işlerinizi mobil cihazlarınız üzerinden devam ettirebiliyorsunuz.

Windows, Mac, Android ve iOS platformlarında bulunan başvuru formu ve programları ile hizmet veren Quip, uzun senelerdir servis vermesine rağmen son yıllarda firmanın aldığı yatırımlar ile yükselmeyi başardı.

Çok sade ve modern bir tasarıma sahip olan Quip’in keza kullanımı çok basit hem de kullanırken gözlere de hitap ediyor.

Gruplar halinde iş yerleriiçin ideal olan programın sürümleri arasında ayrı özellikler sunuluyor. Eğer kolay anlamdaki irtibat ve belge paylaşımı ihtiyaçlarınızı yerine getirmek istiyorsanız programın bedava versiyonunu indirerek kullanabilirsiniz.

İndirme işleminden daha sonra meslek mail adresinizi girip kayıt olduktan daha sonra derhal yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Bir koskocoman firmanın da kullandığı programa göz atarak değerlendirmenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi