Remote Mouse indir

Remote Mouse indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Remote Mouse isimli bu programı kullanarak iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazınızı Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz fareye veya klavyeye çevirebiliyorsunuz.

Basit başvuru özellikleriyle uyarı çeken bu işlevsel program sayesinde iOS cihazınıza, Mac işletim sistematik bilgisayarınızda kullanmak üzere fare ya da mouse özelliği kazandırabiliyorsunuz.

Sezgisel arayüzü bir uçtan bir uca pratik bir şekilde kullanılan bu program ile, bilgisayarınızın bulunduğu odanın herhangi bir yerinden sadece iOS cihazınızı kullanarak bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu nitelik ile, özellikle sunum yaparkem keza süre kazanıyorsunuz ayrıca de zamanı daha bereketli bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir takım özelliklerini listelemek gerekirse,

Kullanıcı dostu arayüz Kablosuz yoklama imkanı WiFi ve 3G desteği

Remote Mouse kullanabilmek için şu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

Remote Mouse yazılımından yararlanabilmek için ilk olarak yazılımın mobil uygulamalarını bu bağlantıları kullanarak akıllı telefon veya tabletinize indirin:

İkinci adımda bahsetmekte olduğumuz yazılımın Mac istasyonunu bilgisayarınıza yükleyin Üçüncü adımda ise zeki telefon veya tabletinizi ve bilgisayarınızı benzer WiFi ağ üzerinden eşleştirin ve yazılımı kullanmaya başlayın

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi