RoboForm indir

RoboForm indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Otomatik form doldurucu ve parola yöneticisi RoboForm ile site hesaplarınıza seri ve tehlikesiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en fazla kullanılan form doldurucusu ve şifre yöneticisi AI RoboForm web tabanlı formları tek tuşla rahatça doldurabileceğiniz bir program. RoboForm tarayıcınıza bir tuş ekleyerek giriş ve form yükleme işlemlerini basite indirmenize ihtimal sağlayan bir yazılım.

Montaj sonrası bir büyücü doğruca isim, adres, telefon, e-posta, kullanıcı adı şifre, banka hesabı veya kredi kartı bilgilerini giriyorsunuz ve sonradan bu bilgileri bir internet adresinde kullanmanız gerektiğinde geriye doğru sadece tarayıcıya entegre olan tek tuşa hücum etmek kalıyor.

Web siteleri için geçerli kullanıcı desteği de veren programın vasıta çubuğunda yer alan arama motoru tamamen istediğiniz arama motorları üzerinde aramalar yapabilir, formlarınızı düzenleyebilir ve antre yapacağınız hazırlanmış formları seçebililrsiniz. Yenilenen araç çubuğu ile RoboForm antre yaparken form yüklenmek zorunda olduğunuz sitelere en çabuk erişimi sağlamanıza asistan oluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi