RockMelt indir

RockMelt indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sosyal Ağ tutkunu kullanıcıları kasıt bölge RockMelt, Facebook ve Twitter hesaplarının aralıksız takip edilmesini ve daha çabuk paylaşım yapılmasını amaçlayan bir internet tarayıcısı.

Anekdot: Yahoo tarafından satın alınan Rockmelt servisi bundan böyle geliştirilmemektedir. böylece indirme bağlantıları kaldırılmıştır.

Facebook ve Twitter kullanıcılarını amaç alan RockMelt, sosyal paylaşım odaklı yeni nesil bir internet tarayıcısı. Google Chromium temeline dayanarak hazırlanan RockMelt sağ ve sol tarafta bulunan pencereleri üzerinden iletişim içinde olduğunuz kişilere ulaşmanızı sağlıyor. Tarayıcı üzerinden Facebook ve Twitter üzerindeki tüm güncellemeleri takip edebilirsiniz. Keza RockMelt internette gezerken gerçekleştirdiğiniz paylaşımlarınızı da sunduğu araçlarla hızlandırıyor. Yorumları, paylaşımları hemencecik görüntüleyerek cevaplandırabiliyorsunuz. RockMelt standart bir internet tarayıcısı ile karşılaştırıldığında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayamayabilir oysa internete sadece profillerinizi peşine düşüp takip etmek için girdiyseniz daha seri paylaşımlar yapmanızı için en ideal program.

Program, Chrome web tarayıcının bambaşka bir versiyonu. Facebook hesabınızla giriş yaptığınız bu web tarayıcıda, Twitter, Gmail, Tumblr ve Facebook profillerinizi tarayıcı üzerinden denetleme edebilmektesiniz. Ayrıca eklenti merkezinden yüzlerce kategorideki binlerce siteyi RSS takibi gibi ekranınızdan izleyebilirsiniz. Sol bölümde sosyal paylaşımlar yerleştirilirken, sağ bölümde ise Facebook Chat özelliği yerleştirilmiş durumda. Geri kalan abes alanlarda ise bildiğiniz web tarayıcı özelliklerini kullanabilmektesiniz. Sol ve sağ bölümlerde bulunan sütunları Quite (Sağ üst köşede yer alan) Mod’unu kullanarak yok edebilirsiniz. Bu sayede daha geniş bir kullanım alanına sahip olabilirsiniz.

BU UYGULAMAYI GÖSTERMEK İÇİN GEREKENLER:

E-posta adresin Profil bilgilerin: doğum günü, gruplar, beğeniler ve konum Haberlerin: notlar, fotoğraflar, koşul güncellemeleri ve videolar Arkadaşların doğum günleri
Arkadaşlarının beğenileri Seninle paylaşılan haberler: notlar, fotoğraflar, koşul güncellemeleri ve videolar

Programın Facebook Hesabınızdan İstediği İzinler:

Irtibat Bilgilerine erişim. Arkadaşlarının iletişim bilgilerine erişim. Facebook’ta senin adına paylaşımda bulunabilme. Gelen kutusundaki mesajlara erişebilme. Haber kaynağından gönderilere erişim. Verilerine istediği anda Rockmeİt göre erişilebilme. Facebook sohbet erişimi. Özel dost listelerine erişim. Arkadaşlık isteklerine erişim. Bildirimlerini yönetme.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

14 kez indirildi