RSSOwl indir

RSSOwl indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Beğendiğiniz websitelerinin rsslerini kayıt edebileceğiniz, kendi içinde sunduğu web tarayıcı desteği ile tek ekran üzerinden içeriklerini sekmeler arasında kaybolmadan okuyabileceğiniz rss peşine düşüp takip programıdır.

RSS peşine düşüp takip programlarından en iyilerinden birisi. Çok pozitif adı duyulmamış olsada sunduğu kolay arayüzü ve başvuru formu kolaylığı ile muhakkak kullanmanız gereken programlar aralarında. Google Reader ile senkronize olabilme yeteğeni, varsayılan tarayıcınızda son açtığınız websitesini otomatik bulabilme özelliği, web tarayıcınızda olduğu gibi takip ettiğiniz sitelerin rsslerini sekmeler kullanarak rahat şekilde gezebilme gibi çoğu ufak araç programda size yardımcı olmakta.  En beğendiğim özelliği ise içeriğin tamamını siteye gitmeden de okuyabilmenize ihtimal vermesi. RSS çıktıları çoğunlukla özet bilgiler içermektedir. RSSOwl size tüm içeriği resimleriyle beraber bakış özelliği sunarak tarayıcı sekmeleri aralarında kaybolmanızı önlemekte. Türkçe kuruluma sahip olmasına rağmen Türkçe dil desteği vermemesi tek kötü yanı.

 

Genel Özellikleri:

– Gelişmiş arama, filtreleme ve bütün arama ve filtreleme işlemlerini kaydetme özelliği.
– Windows, Linux, Mac üzerinde çalışabilme.
– Google Reader ile senkronize olabilme.
– Web tarayıcınızda olduğu gibi RSSleri sekmeler halinde gezebilme.
– Dahili web tarayıcı özelliği. (Ayarlar bölümünden aktif yapmanız gerekmektedir. Aynı şekilde Javascript açık konumda ayarlamalısınız.)
– Yakalanan RSS içerikleri otomatik filtrelenir, gruplandırılır.
– Beğendiğiniz içerikleri arşive ekleyebilir, sosyal ağlarınızda linki paylaşabilirsiniz.
– Beğendiğiniz ya da sonradan bulabilmeniz için her içeriğe etiketler tanımlayabilirsiniz.
– Tüm kayıtlarınızı dışarı aktarabilme.
– Durum çubuğuna sekme halinde gönderdiğinizde uyarı pencereleriyle size son aldığı rss bilgilerini sunabilmesi. Açılan bu bilgi ekranı üstünde başlıkların detaylarını görebilme, isterseniz o siteye gidebilmenizi sağlar.
– Aktivite izleme servisi, RSSOwl o anda ne ile uğraşıyorsa (Podcast indirme, dosya güncelleme, resim-video indirme, içeriklerin çekilmesi gibi işlemler) görsel olarak bunları size sunabilmesi.
– RSS okuyucunuzun sadece sizin tarafınızdan okunmasını sağlayabilirsiniz. 3 farklı doğrulama yöntemi ile kullanıcı adı ve parola girelerek, peşine düşüp takip ettiğiniz RSS sitelere ulaşabilme. Hem kendiniz için Master kullanıcı adı ve şifre 

ARTILAR

Yazının özet görüntüsü ile beraber tam içeriği de benzer ekranda gösterebilmesi.

Gelişmiş filtreleme seçeneği ile içerikleri listeleyebilme.

Google Reader ile senkronize olabilmesi.

Windows, Mac, Linux aşağı çalışabilmesi.

Web tarayıcınızda olduğu gibi sekme yapısında takip ettiğiniz siteleri ekleyebilme.

EKSİLER

Türkçe dil desteğinin olmaması.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi