Safari indir

Safari indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple’ın internet tarayıcısı Safari, o kadar fazla gelişmiş aracıyla Mac kullanıcılarının ilk tercihi.

Basit ve şık arayüzü ile Safari internet gezintileriniz sırasında sizin önünüzden çekiliyor ve en eğlenceli internet deneyimini kendinizi güvende hissederek yapabilmenizi sağlıyor. Apple’ın sürat ve emniyet konusunda fazla gösterişli olduğu program sunduğu araçlarla pratik başvuru vadediyor.

Hızlı performans, şık ve kolay arayüz, basit başvuru, sık kullanılanlar, pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezinti, entegre RSS desteği, otomatik form doldurma, baştan boyutlandırılabilir metin boşlukları, gizli ve özel gezinti gibi çoğu özellik ve gelişmiş güvenlik seçenekleri ile Safari aradığınız o kadar fazla özelliği bir araya topluyor.

Safari , sahip olduğu Nitro JavaScript motoru teknolojisi ile JavaScript sonuçlarını eski Safari sürümlerine tarafından 4.5 kat daha süratli bir şekilde gerçekleştirerek internet deneyiminizi çok daha çabuk bir ışık halkası getirmiş bulunuyor.

HTML 5 çevrimdışı desteği, Acid 3 testinden bütün anekdot gibi birçok buluş ve özellik ile donatılmış olan Apple Safari, internet deneyiminizi güvenli ve çabuk bir ülkü getirmeye hazırlanmış.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi