Seesmic Ping indir

Seesmic Ping indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Twitter, Facebook, LinkedIn hesaplarınızı tek bir ekranda peşine düşüp takip edebilmenizi ve sosyal paylaşımlarda bulunabilmenizi karşılayan Mac yüklü cihazınız için hazırlanmış sosyal ağ uygulamasıdır.

Seesmic, web tarayıcınız üzerinden çalışan bir sosyal ağ teftiş – takip servisidir. Seesmic servisinin erişimine izin verdiğiniz sosyal medya hesaplarınızdan belirlenmiş aralıklarda güncellemeleri çekerek size güzel bir arayüzde sunmaktadır. Popüler olan bütün sosyal ağları destekleyen servisi diğer tüm platformlarda da kullanabilme olanağına sahipsiniz. Twitter, Facebook, Linkedin, Tumblr ve Salesforce Chatter hesaplarınızı tanımlayarak hemencecik kullanıma başlayabilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Twitter, Facebook, LinkedIn hesaplarınıza bağlayabilirsiniz. Aynı anda bağladığınız bütün hesaplara aynı güncellemeyi gönderebilirsiniz. Resim yükleyebilir, paylaşabilirsiniz. Twitter servisini çoklu hesap tanımlaması yapabilirsiniz. Twitter akışını ve trend aramalarını peşine düşüp takip edebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Kısaltma servisine ait hesabınızı tanımlayarak bağladığınız sosyal ağlarda paylaşacağınız içeriği kısa URL yollayabilirsiniz. Bit.ly, J.mp, Tinyurl ya da Goo.gl kısaltma servislerini destekler. Yaptığınız bütün işlemler tescil altına alınır. Masaüstü dikkat sistemi bulunmaktadır. Sesli dikkat sistemini açıp kapatabilir isterseniz görsel bildirimleri aktif edebilirsiniz. Ücretsizdir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi