ShareByLink indir

ShareByLink indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ShareByLink uygulamasını kullanarak Mac cihazlarınızda bulunan dosyaları en süratli şekilde paylaşabiliyorsunuz.

ShareByLink uygulaması, Mac işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarının dosya paylaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır bir dosya paylaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve fazla seri bir şekilde çalışabilen programın en işaret yanı ise minimalist tasarımına karşın yapması gereken işi zahmetsizce yapması. Zira ShareByLink’in sadece tek bir seçeneği bulunuyor fakat bu seçenek dosya paylaşımlarını kolayca gerçekleştirmenize olasılık tanıyor.

Dostlarınıza göndermek istediğiniz bir dosyaya sağ tıkladıktan sonra Share By Link seçeneğine tıklamanızla birlikte paylaşım linkiniz otomatik olarak panoya alınıyor. Bu Nedenle mesajlaşma uygulamalarınıza hemencecik geçiş yaparak linki zorunlu kişilere gönderebiliyorsunuz. Bu sayede öyle çok öteki gerçekte olduğu gibi link alabilmek için dosyanın sanal sunuculara yüklenmesi gerekliliği de ortadan kalkmış oluyor.

Natürel fakat linki gönderdiğiniz şahısların onu yükleyebilmeleri için yine de dosyanın upload edilmesini beklemeleri gerektiğini de unutmamak lüzumlu. Bu noktada programın esas olarak dosya yükleyen kişilere refah temin etmek üzerine hazırlandığını belirtelim. Tahmin edebileceğiniz gibi ShareByLink’i faal olarak kullanabilmek için internet bağlantınızda herhangi bir sorun olmaması gerekiyor.

Kendi dosya depolama sunucunuzu kullanmanıza da müsade veren program, her ne kadar kendine ait sunuculara sahip olsa da özellikle alıngan belgeleri internetten paylaşmak isteyenler sahip oldukları sunucuları da bir tedarik ayarlamadan sonradan kullanmaya başlayabiliyorlar.

Eğer dosya paylaşmanın en seri yolunu arıyor ve dilerseniz kendi depolama sunucularınızı da uygulamak isterseniz şüphesiz göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi