Shazam indir

Shazam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Shazam Mac uygulamasını yükleyerek ismini merak ettiğiniz şarkıyı anında bulabilirsiniz.

Eğer bir MAC kullanıcısı iseniz ve de sorunsuz bir şekilde çalışan müzik tanınma uygulaması arıyorsanız Shazam’dan daha iyisini bulamayacağınızın garantisini verebilirim. Shazam’ın MAC kullanıcıları için özel olarak hazırladığı dilekçe yerli ve tanıdık olmayan milyonlarca şarkıyı yalnızca birkaç saniye içerisinde tanıyabiliyor.

Herhangi bir mekanda çalan şarkıyı kısa sürede tanımlayarak sizi şarkı arama derdinden kurtaran popüler müzik uygulaması Shazam’ın MAC sürümü her daim arkadaki planda çalışır vaziyette. Bu Vesile Ile bir kafeye gittiğinizde veya film tanıtımları, video kliplerde çalan şarkıyı bulmak için uygulamayı çalıştırmanız gerekmiyor. Shazam cihazınızın mikrofonunu kullanarak müziği tanımlıyor ve o şarkıyı satın edinmek üzere sizi iTunes, Amazon ve Google Play Mağazası’na otomatik olarak yönlendiriyor. Bunun yanı sıra şarkının sözlerine, video klibine, o şarkının yer aldığı albüme ulaşabiliyorsunuz.

Shazam’ın MAC uygulaması mönü çubuğuna yerleşiyor ve tek dokunuşla tanımlanan şarkılara ulaşma kolaylığı sunuyor. Açılır menüde şarkı isimleri, mağaza kısayolu ve ayarlara ulaşım butonu yer alıyor.

Shazam MAC uygulaması etrafınızda çalan her türlü müziği en kısa sürede tanıyabilen tek başvuru. Dahası bedava!

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi