Skype indir

Skype indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Skype ile dünyanın neresinde olursanız olun bütün sevdiklerinizle bedava şekilde mesajlaşabilir ve görüntülü konuşmalar başlatabilirsiniz.

Sesli ve görüntülü hitabe için dünyanın en çok tercih edilen yazılımlarından olan Skype‘ın Mac versiyonu.  Skype hemen olan mesajlaşmanın yanısıra güçlü özelliklerle donatılmış video konferans özelliğiyle uyarı çekiyor. Keza dünyanın her köşesiyle uygun fiyatlarla mülâkat imkanını yine program sunuyor. Skype kontörü ile dünyanın her yerindeki değişmez hatlar ve cep telefonları uygun fiyatlara aranabiliyor.

HD görüş kalitesinde görüntülü grup görüşmeleri yapılabilen Skype Mac, ekran paylaşımı araçlarıyla iş görüşmelerinin en çok tercih edilen yazılımı. Sekmeli tavır pencereleri arasında süratli ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrim dışı durumda çağrı yön belirleme gibi ekstra özelliklere sahip. Özgün özellikleri seri, kolay, nitelikli ve tehlikesiz yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız.

Mesajlaşma programları arasında dünya üzerinde en fazla tercih edilen yazılımların başında gelen ve Microsoft’un gücünü arkasına bölge Skype, her bilgisayarda yer alması gereken programların başında geliyor.

İLGİLİ SORULAR

Skype çağrıları nasıl otomatik cevaplanır? Skype açılmıyor ne yapmalıyım? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi