Sleipnir indir

Sleipnir indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sleipnir kuvvetli ve verimli bir internet tarayıcısı olmasının dıştan sizlere dokunmatik hissini yaşatacak geliştirilmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Sleipnir yalnızca enerjik bir tarayıcı olmanın dışarıda, sizlere yeni geliştirilen ve dokunmatik hissini yaşamanızı sağlayacak yapısıyla öbür hissetirecek. Bütün ekran modu sayesinden farklı özellikleri ve sekmelere kolaylıkla ulaşabilme imkanıyla size farklı bir tecrübe sunacak.

Birincil görünürde arayüz olarak Firefox‘u andıran Sleipnir sahiden seri ve diğerlerinden ayrı sayfalar arası geçiş özellikleriyle sizleri kendine bağlayabilecek bir tarayıcı. Sleipnir‘in önce çıkan özelliklerinden bazılarına göz atalım:

Özelleştirilebilir tarayıcıda son nokta:
Sleipnir adamakıllı özelleştirilebilir ve kullanıcı beklentilerine duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ne değin çok özelleştirme yaparsanız yapın hala birincil günkü performansını koruyacaktır. Seri eklentiler ve mükemmel performans:
Ne dek çok eklenti kullanırsanız kullanın Sleipnir’in performans daima birincil günkü hızıyla çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Iyice özelleştirilebilir:
İstediğiniz şekilde neredeyse bütün fonksiyonları fazla basit ve anlaşılır şekide değiştirebilirsiniz. Bu şekilde belkide sadece size özel bir tarayıcıya bile sahip olabilirsiniz. Sekmeler ile kolay tarama yapın:
Geliştirilmiş sekme ayarlarıyla kullanıcıların sayfalar aralarında kolaylıkla geçiş yapmasını sağlayarak, kullanıcılarına öbür bir deneyim sunar.

Özellikle mausunuzun sağ kliği yardımıyla yaşayacağınız dokunmatik hissinin cidden hoşunuza gidebileceğini düşünüyorum. Bambaşka ve alternatif bir tarayıcı arayan kullanıcılarımız Sleipnir‘i mutlaka denemeliler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi