Social Lite indir

Social Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook, Twitter ve Google hesaplarınızı tarayıcıya gereksinim duymadan masaüstünüzde tek bir pencereden yönetin.

Social Lite sosyal medya hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden kolay bir şekilde yönetmeniz için geliştirilen başarılı bir yazılımdır. Bambaşka pencereler açarak sosyal medya hesaplarınızı idare etmek bazen sıkıcı bir hal alabilir ama Social Lite, kolay ve sade arayüzüyle bu işi bizler için fazla daha eğlenceli bir ışık halkası getiriyor.

Bundan sonradan yalnızca Social Lite uygulamasını kullanarak TwitterFacebook ve Gmail hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden kolaylıkla yoklama edebileceksiniz.

Tarayıcınızda bambaşka farklı pencerelerde hesap açmakla uğraşmaktansa bir seferliğine Socia Litel ile giriş yaparak tüm hesaplarınızla sürekli olarak bağlantı halinde kalabilir, mesajlaşmalarınızı ve arkadaşlarınızın güncellemelerini kolaylıkla peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Programın ücretli sürümünde aynı anda aniden artı facebook, twitter ya da google hesabını idare etmek gibi hoş bir seçenekte bulunmakta. neticede Social Lite tarayıcılar üstünde bambaşka sayfalarda sosyal ağ hesaplarıyla uğraşmaktan sıkılanlar için tam anlamıyla bir çözüm sunuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi