Song Buddy indir

Song Buddy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Song Buddy, Mac sahiplerinin en sevdiği sanatçılar hakkında detaylı bilgiler öğrenmesini karşılayan yardımsever ve eğlenceli bir program.

Song Buddy, PC ve iOS versiyonu yer alan ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bir Mac programı. Program tamamen en sevdiğiniz sanatçılar hakkında hiç bilmediğiniz bilgiler öğrenebilir ve onların fotoğraf galerilerine göz atabilirsiniz.

iTunes ile senkronize ederek dinlediğiniz şarkıları otomatik tanımasını sağlayabiliyorsunuz. Bu Nedenle siz bir şey yapmadan program dinlediğiniz şarkıların sanatçılarını size sunuyor ve dilerseniz profillerine girerek sanatçılar hakkında data sahibi olabiliyorsunuz.

Sadece dinlediğiniz sanatçılar için yok aynı zamanda kendi istediğiniz sanatçıları aratarak bulabilirsiniz. Keza arattığınız sanatçının ürettiği müzik türüne göre size benzer sanatçılar öneren dilekçe yeni şarkı ve şarkıcılar keşfetmenizi de sağlıyor.

Sanatçıların profil sayfaları üzerinden YouTube, Wikipedia ve devlete ait internet sayfalarına gidiş yapabilir yada sanatçıların profillerini arkadaşlarınız ile mesaj, Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Müzik sever biriyseniz ve dinlediğiniz sanatçılar hakkında daha pozitif data sahibi edinmek istiyorsanız Song Buddy’i Mac’lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka kullanmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi