SourceTree indir

SourceTree indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SourceTree, Git ve Hg tabanlı çalışmalarınızı, Mac OS X tabanlı bilgisayarlarda zahmetsizce düzenlemenize yarayan bir programdır.

SourceTree, bir nesil Git ve Hg istemcisidir. 

Birçok alternatifi olmasına rağmen SourceTree, Git ve Hg tabanlı çalışmalara getirdiği kolaylıklarla alternatiflerinden hemencecik ayrılabiliyor. Keza Windows ayrıca de Mac üstünde ücretsiz olarak kullanılabilen bu programla birlikte, ister yeni başlayan bir yazılımcı isterseniz de veteran olun, tüm işlerinizi kolayca yapabiliyor ve yaptığınız bütün bu işlemleri ekranınız üzerinde hemen görebiliyorsunuz. 

Özellikle Git Flow kullanıyorsanız ve ücretsiz bir yazılım arıyorsanız kullanabileceğiniz SourceTree, Git ve Mercurial ile çalışmanın seri ve basit bir yolu olarak da karşımızda duruyor. İşin ehli kişiler tarafından geliştirilen ve bu işi hakkıyla yapan kişilerden bütün anekdot almayı başaran SourceTree’nin özelliklerini ise şöyle hazırlamak olası:

SSH Kimlik Doğrulama. Tam DVCS desteği. Sezgisel Kullanıcı Arayüzü. Git-flow desteği Hg-flow desteği Süratli yönlendirme olmadan birleştirmek. Sorun çözümü.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi