Spotify indir

Spotify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Spotify, istediğiniz müzikleri online olarak dinleyerek aralarından seçtiklerinizi yada hepsini arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz hoş bir müzik dinleme servisidir.

Spotify, kullanıcılara Mac üzerinden müzik kulak vermek için yepyeni bir yol sunan oldukça gelişmiş ve etkileyici bir uygulamadır.

Programı göstermek için yapmanız gereken tek şey indirip düzenlemek. Spotify kullanırken kulak vermek istediğiniz şarkıları daima zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmayan müzik servisinde dilediğiniz parçayyı kolayca dinlemek mümkün. Daha önce Türkiye desteği bulunmayan popüler müzik dinleme servisinin bundan böyle Türkiye desteği de bulunuyor.

Dinlemek istediğiniz şarkıları indirmek için beklemeden, bilgisayarınızı hafızasını doldurup taşıran ve derme çatma duran müzik dosyalarından Spotify ile kurtularak, saniyeler içerisinde istediğiniz şarkıyı bularak dinlemeye başlayabiliyorsunuz.

Spotify’nin en güzel yanlarından biri ise basit ve çarçabuk beğendiğiniz şarkıları hatta listeleri tanıdıklarınız, aile bireyleriniz ve meslek arkadaşlarınız ile paylaşmanıza ihtimal tanıması.

Dünyanın en popüler müzik dinleme portallarından biri olan Spotify’i hemencecik bedava olarak indirerek Mac’leriniz de doyasıya bir müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi