SRWare Iron indir

SRWare Iron indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SRWare, Chromium’un açık kaynak olarak dağıtımının 6.gününde, alternatif olarak Chromium altyapısını kullanmaya başlayan web tarayıcısıdır.

Chromium alternatifi diyebileceğimiz SRWare Iron, web tarayıcınızın yaptığı tüm işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Chromium altyapısını kullanan birincil örneklerden olan SRWare Iron, altyapısının getirdiği bütün güçlü özelliklere sahip bununla beraber da farklılıkları ile ayrılan bir web tarayıcı. 2008 yılından beri kullanılmaktadır. Mac OS X 10.5 ve üzeri sürümleri destekler.

Google Chrome’da faal olan fakat SRWare’de etkin olmayan özellikler:

RLZ tescil aracı faal değildir. Gün içerisinde yapılan işlemleri ve sorguları Google’a bildirmez. Eşssiz ID (“clientID”) sistemi ile çalışmaz. Bu sayede bilgisayarınızda kurduğunuz Chrome için bir numara almamış olursunuz. Google için özelleştirilmiş 404 sayfaları ve diğer kusur sayfaları yer almaz. Google Updater ile otomatik güncelleme yapmaz. Hata ayıklama modu ve bu bilgilerin merkeze iletilmesi işlemlerini gerçekleştirmez.

Google Chrome’dan ayrılan özellikleri:

Isim-Block servisinin kendi içinde yüklü olarak gelmesi. Chrome’da bu servis yüklü olarak gelmemektedir. UA.ini dosyasını düzenleyerek UserAgent bilgilerinin değiştirilmesi. Chrome’da bu işlem için komut satırının kullanılması gerekmektedir.
Açtığınız sekmelerde 12 adet önizlemeye dek yardım sunar. Chrome’da bu rakam 8 ile sınırlıdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi