Sunrise Calendar indir

Sunrise Calendar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sunrise Calendar uygulaması ile Mac işletim sisteminizde cross-platform bir yıllık uygulamasına erişebilirsiniz.

Her ne değin Mac işletim sistemi kendi takvim uygulamasına sahip olsa da bu takvim uygulamasının tüm kullanıcılar için tatmin edici olmadığı ortada. Özellikle o kadar çok farklı platformda faal olan bir takvim uygulaması göstermek istiyorsanız öteki uygulamalara göz atmanız gerekiyor ve bu uygulamalardan bir parça başına de Sunrise Calendar uygulaması.

Sunrise Calendar hem Mac işletim sisteminde hem de iOS, Android, Web gibi diğer platformlarda bulunan kaliteli ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir takvim uygulaması olarak karşımıza çıktı ve sahip olduğu senkronizasyon özelliğini kaliteli arayüzü ve işlevselliği ile bir araya getirince en seçim edilir takvim ve ajanda uygulamalarından birisi haline geldiğini bildirmek muhtemel.

Dilekçe Google Takvim’in sistemi üzerinden çalıştığı için bir yana Google Takvim uygulamalarını da kullanmaya devam edebilir, bu nedenle meslek arkadaşlarınızla benzer platform üstünde bulunabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken her güne işlerinizi, toplantılarınızı ya da öteki istediklerinizi atamak mümkün hale geliyor ve pat diye fazla Google hesabını da kolayca bağlayabilirsiniz. Mobil işletim sistemlerinde yer alan Sunrise Calendar biraz daha gelişmiş olsa da Mac sürümünün de pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacağını söyleyebilirim.

Sade arayüzü ve bedava tatbik olanağı nedeniyle Sunrise Calendar’a göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi