Todoist indir

Todoist indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Todoist, Mac üstünde kullanabileceğiniz ödev yönetim ve yapılacak işler listesi oluşturma programıdır.

Todoist, Mac kullanıcılarının zahmetsizce kişisel tayin yönetimlerini takip edebilecekleri ve yapılacak işler listelerini hazırlayabilecekleri başarılı bir yazılımdır. Çapraz platforma desteği tamamen cep telefonu, web, dizüstü bilgisayarlar gibi bütün cihazlar üzerinden ulaşılabilen başvuru daha planlı programlı ve bereketli bir şekilde çalışmanıza ihtimal sağlayacaktır.

Tüm cihazlarınız aralarında çevrimiçi olarak kesintisiz senkronize olan verileriniz baştan sona keza telefon, keza web, keza de bilgisayarlarınız üzerinden benzer verilere ulaşabilir ve istediğiniz bütün düzenlemeleri çabuk bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çevrimdışı olarak da kullanabileceğiniz yazılım, çevrimiçi olduğu zamanlarda senkronizasyon işlemlerini her tarafta yerine getirmektedir.

Tüm yapmanız gereken işleri not alabileceğiniz ve bu nedenle kişisel görev yönetiminizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebileceğiniz bir yazılım olan Todoist, aynı zamanda yerine getirmeniz gereken bütün görevleri sizlere hatırlatır ve unutmanızı önler.

Kendi kullanıcı hesabınız ile benzer olarak bulut sunucular üzerinde saklanan bütün verileriniz güven altındadır ve sizden başka hiçkimse verilerinize ulaşarak, size özel olan bilgileri sızdıramaz.

Kendinize ayrı proje başlıkları altında sınırsız sayıda tahsis veya yapılacak iş atayabileceğiniz bu pratik ve kullanışlı yazılım tamamen hayatınızın kolaylaştığını hissedeceksiniz.

Bireysel tayin yönetimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Çok düşünmeden Mac’iniz üzerinde Todoist kurarak, kendi meslek yönetimizi kolayca kendiniz yapmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi