Tor Messenger indir

Tor Messenger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tor Messenger bedava bir anlık mesajlaşma programıdır

Tor Messenger eğer internet üzerindeki yazışmalarınızı daha tehlikesiz ışık halkası getirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir hemen olan mesajlaşma programı.

Mac OS X işletim sistemini kullanan Mac bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mesajlaşma yazılımı olan Tor Messenger, Tor Browser’da da kullanılan Tor ağının gücünü arkasına alıyor ve yazışmalarınızın izlerinin sürülmesini ve yazışmalarınızın içeriklerine ulaşılmasını imkansız kılıyor. Anonim mesajlaşma çözümü için pratik bir vasıta olan Tor Messenger esas olarak ayrı protokoller üzerinden yapacağınızı yazışmaları bir yerde toplayarak her protokol için size yazışmalarınızı gizleme imkanı veriyor.

Tor Messenger’ın egzersiz mantığı internet üzerindeki bilgi alışverişinizin bambaşka sunucular üzerinden yürütülmesi üstüne kurulu. Tor ağı üzerinde yapılan veri transferleri rastgele seçilen sunucu katmanları arasında yapılmakta. Her sunucu katmanında ilettiğiniz bilgi yine tesadüfen seçilen yeni bir sunucuya taşınıyor. Bu sayede verinize dış kaynaklardan erişilmesi ve izinin sürülmesi olası olmuyor.

Tor Messenger’ı Facebook sohbet, Google Talk, IRC, Twitter, Yahoo gibi protokoller üzerinden güvenli mesajlaşma olabilmek için kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi