Torch Browser indir

Torch Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Torch Browser, entegre video indirme, torrent indirme ve müzik indirme gibi özelliklere sahip gelişmiş web tarayıcısıdır.

Torch Browser, internet üstünde gezdiğiniz web sayfalarında oynatılan videoları ya da çalınan müzikleri hemen olan olarak bilgisayarınıza indirmenize ihtimal tanıyan ve içerisinde torrent dosyalarını indirebilmeniz için entegre bir torrent indiricisi barındıran gelişmiş bir web tarayıcısıdır.

Dünyanın en popüler internet tarayıcılarından biri olan Google Chrome‘un da kullanmakta olduğu Chromium altyapısını kullanan Torch Browser, sade, şık ve elverişli bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Gezdiğiniz web sayfalarını beğenmeniz durumunda, tarayıcınızın sağ üst bölümünde bulunan share (paylaş) butonu baştan sona, web sitelerini Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağ siteleri aracılığıyla arkaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gözde web sayfalarınızı çabuk ve güvenli bir şekilde kaydederek saklayabileceğiniz Torch Browser ile istediğiniz daima gözde sitelerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Tarayıcıya yeni eklenen özelliklerden biri olan müzik uygulaması bir uçtan bir uca, dünya üzerinde popüler olan bütün sanatçılara ve popüler şarkılarına sadece bir kaç tıkla ulaşabilirsiniz. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız Torch Browser’ın kendi içerisinde barındırdığı müzik servisine bayılacağınıza eminim.

Şu an kullanmakta olduğunuz tarayıcınızdan hoşnut olsanız dahi gelişmiş özelliklere ve Chromium altyapısını kullanmakta olan Torch Browser’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi