Tribler indir

Tribler indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Tribler her türlü medyayı zahmetsizce paylaşabileceğiniz ücretsiz bir dosya paylaşım aracıdır.

Tribler, gereksinim duyduğunuz medya dosyalarını bulmak, indirmek ve diper kullanıcılarla paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya paylaşma programıdır. Video, fotoğraf ya da ses dosyalarını bulmanıza olasılık karşılayan program yardımıyla, bütün medya dosyalarınızı da öteki kullanıcılarla paylaşıma açabilirsiniz.

Anahtar kelimeler kullanarak arama yapmanıza olanak sağlayan Tribler ile karşınıza çıkan sonuçları süratli bir şekilde indirebilirsiniz. Keza farklı kategoriler altında diğer kullanıcılar göre paylaşıma açılan popüler içerikleri de görüntüleyebilir ve yeniden zahmetsizce indirebilirsiniz.

Dosya arama, indirme ve paylaşma gibi özelliklere ilave olarak, program üstünde yer alan sistem tamamen yeni arkadaşlar edinebilir ve dosya transfer işlemleriyle ilgili karşılıklı iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal bir dilekçe olan Tribler içerisinde yer alan entegre video ve ses oynatıcı sayesinde tüm medya dosyalarını hemen olan olarak görüntüleyebilir, izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz. Hem ihtiyacınız olan dosyaları bulabileceğiniz keza de yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bu yazılımı mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi