Tumblr indir

Tumblr indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mac için meydana çıkan yeni Tumblr uygulaması OS X Yosemite ile gelen yeni fonksiyonlardan yararlanan pratik ve elverişli bir başvuru.

Sosyal Medyanın sunmuş olduğu bambaşka hizmetlerin arasında bulunan Tumblr, blog ile micro blog arasında kalan eşsiz tarzıyla birçok kullanıcının benimsediği yeni bir sosyal paylaşım ağı oluşturmayı başardı. Mobil platformlar için çıkan uygulamalar, yoldayken bile takip etmenizi kolaylaştıran fonksiyonları elinizin aşağı sunarken masaüstünde bir web hizmeti olarak kalan Tumblr, mobil cihazlardan ilham aldıklarını masaüstüne aktarıyor. Mac için çıkan bu başvuru baştan sona bundan böyle masaüstü kullanıcısı olsanız da tarayıcınızı kullanmak zorunda kalmadan Tumblr hesabınıza erişip diledğiniz iletileri paylaşabileceksiniz.

Ekranı iyice kaplama özelliğiyle yersiz öteki ayrıntılardan arınmanızı karşılayan başvuru formu ülkemizde nam salmış Tumblr kızı denilen kitlenin de epeyce dikkatini çekecek gibi görünüyor. Mac OS X 10.10 ve üstü için planlanmış olan bu tatbik Yosemite sürümü için optimize edilmiş entegrasyonlara sahip. Mac kullanırken dolaştığınız dosyalarınızı zahmetsizce seçip paylaşmanız mümkün. Bunun haricinde devrimsel diyebileceğimiz bir buluş getirmeyen başvuru formu bize OS X Yosemite ile gerçekleştireceğimiz kontroller konusunda bir başlangıç fikri veriyor.

ARTILAR

OS X Yosemite ile gelen yeni fonksiyonlar

Tarayıcısız tatbik

EKSİLER

Yalnızca Mac OS X 10.10 ve üstü için

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi