Twitch indir

Twitch indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Twitch Masaüstü Uygulaması sesli, görüntülü sohbet, hemen olan mesajlaşma desteği sunuyor

Twitch, oyunculara ayrıca secdikleri Twitch yayınlarını kolayca peşine düşüp takip edebilme, ayrıca de arkadaşlarıyla irtibat kurarak sesli sohbet, görüntülü sohbet ve anlık mesajlaşma yapabilme imkanı veren devlete ait Twitch Masaüstü Uygulaması.

Mac işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Twitch Masaüstü Uygulaması eğer Twitch’i internet tarayıcınız yerine kendi arayüzü üzerinde uygulamak isterseniz hoşunuza gidecektir. Twitch Masaüstü Uygulaması, Twitch’in internet sitesinde yapabildiğiniz tüm işleri yapmanıza müsade veriyor.

Twitch Masaüstü Uygulaması yoluyla sevdiğiniz Twitch yayınlarını izleyebiliyor, yorum yapabiliyor, kanallara üye olabiliyorsunuz. Bunun yanına Bits ve Cheering ile yayıncılara takviye olabilmektesiniz.

Twitch’i bir oyun içi irtibat arabulucu olarak kullanabilirsiniz. Program sesli sohbeti destekliyor. Bunun yanısıra dost listenizdeki kişilerle yazışabilir, video konferans yapabilirsiniz.

Twitch Masaüstü Uygulaması içinde oynadığınız oyunlar için geliştirilmiş eklentileri arayabilir, indirip yükleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi