uTorrent indir

uTorrent indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Torrent dosyaları aranje etmek, paylaşmak ve indirmek için uTorrent size yeter.

BitTorrent istemcisi uTorrent ücretsiz, pratik ve kullanışlı. Türkçe dil desteği bulunan UTorrent sadece torrent dosyalarını indirmekle kalmıyor aynı zamanda kulllanıcılarını performansı en yüksek dosyalara yönlendiriyor.

Sürat limitini yönetme, fazla sayıda torrent dosyasını benzer anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine o kadar çok yeni nitelik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

uTorrent’in Yeni Özellikleri:

Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye açılmak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor. uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir ya da yönetebilirsiniz. Puanlama ve açıklama: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek. Torrent Arama: uTorrent’in kullanıcılara sunduğu arama motorları üzerinden torrent dosyası arayabilirsiniz. Sürükle-bırak ile torrent oluşturma: Özellikle büyük boyutlu dosyaları paylaşırken yararlanabileceğiniz nitelik tamamen dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle programa taşıyarak hemen paylaşım linkini alabiliyorsunuz. 

Bu programa aynı öteki programları En İyi ve Seri Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

Dosya Şifresi: tamindir

ARTILAR

Sürükle-bırak ile torrent dosya oluşturma

Web Arayüzü

Basit kullanım sağlayan Türkçe arayüz.

İndirme sırasında stream özelliği.

RSS ekleme

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi