Virtual DJ indir

Virtual DJ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DJ programı deyince birincil akla gelen Virtual DJ ile müzik miksleri yapmak ve bu miksleri efektlerle zenginleştirmek çok kolay.

En fazla tercih edilen Mac programlarından olan Virtual DJ, acemi ve profesyonel bütün DJ’ler tarafından kullanılan bir program. Müzik listelerinizle özgün miksler meydana getirmek, bu miksleri efekt ve ses örnekleri ile zenginleştirmek, klip yayını gerçekleştirmek için seçim edebileceğiniz en zinde program Virtual DJ. Program Mac işletim sistemlerinde en iyi performansında çalışıyor.

Carl Cox gibi dünyaca ünlü dj’lerin bile bilgisayarlarında yer alan bu mükemel dj programı baştan sona siz de kendinizi gerçekten bir dj gibi hissedeceksiniz. Müzik ile uğraşmayı seven herkesin çok seveceği bu program baştan sona sesleri kesip biçip efekt saptamak veya ayrı bir fazla şeyi ekleyerek kendinize özgü müziklerinizi oluşturabilirsiniz.

Özellikler:

İki egemen oynatıcı: Standart kontroller (play, pause, stop, cue) Ses kontrol Pitch kontrol (-34 to +34% arası) 3 bantlı stabilizatör Tek tuşla tempo senkronizasyonu veya mukayese BeatLock engine: Şarkılarınız zamana sığdırılıyor. Ve diğer dj’lerden daha hızlı çalışma imkanı veriliyor. Otomatik tempo karşılaştırması. (beat-matched) Dinamik tempo ayarlayıcı. Taşı bırak sistemi ile epeyce basit. Hakiki scratch simulasyonu. Suni scratch.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi