Vivaldi indir

Vivaldi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Vivaldi, internet camiasına yeni adım atan son derece kullanışlı, teknolojik ve çabuk bir web tarayıcısı.

Vivaldi, internet kullanıcılarının yeni tanışacağı süratli, kolay kullanıma sahip ve oldukça başarılı bir internet tarayıcısı. Chrome ve Firefox gibi kuvvetli şirketlere muhalif olarak gelen tarayıcı, Opera‘nın kurucusu ve eski CEO’su Von Tetzchner ve birlikte çalıştığı 25 karakter ekip kadar geliştirildi.

Az Önce geliştirilme süreci devam edilen başvuru formu, kullanıcılara sunularak, gelişim sürecinde hataların daha seri bulunup çözülmesi ve bununla birlikte daha çabuk stabil ülkü gelmesi planlanıyor.

Tek bir sekme üzerinde erişmek istediğiniz her şeyi barındırmak amacıyla geliştirilen tarayıcı, ileride faal olacak olan Vivaldi E-posta servisi ile de böylece çok kullanıcıyı kendine çekebilecek.

Site temaları ile ahenkli renkteki sekmeleri, süratli erişim seçenekleri, e-posta servisi, internet sayfalarına uygulanana farklı ve eğlenceli filtreler gibi farklı ve yeni özelliklere sahip olan Vivaldi’nin tasarımı da epeyce şık. Bilhassa standart ayarlarda kullanacağınız manâsız sekme arayüzünü dilediğiniz gibi kişiselleştirerek, çoğunlukla kullandığınız sitelere kolay ve hızlıca erişebiliyorsunuz.

Mac haricen Windows ve Linux versiyonları da yayınlanan uygulamanın mobil uygulamalarının da ilerleyen zamanlarda çıkarılması planlanıyor. Zamanla fazla daha iyi bir hal alacağına inandığım Vivaldi’yi ben denerken epeyce eğlendim. O Kadar çok kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere ve hıza sahip olan Vivaldi’yi Mac’leriniz üstünde denemek için bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi