Voxox indir

Voxox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Voxox uygulaması bir uçtan bir uca Mac bilgisayarlarınızdan arkadaşlarınızla sorunsuzca iletişim kurabiliyorsunuz.

Voxox uygulaması, Mac kullanıcılarının ayrıca bu platformdaki dostlarıyla ayrıca de diğer masaüstü ve mobil platformlardaki arkadaşlarıyla kolayca haberleşmek ve sohbet yapabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Basit kullanımı, arayüzü ve gelişmiş yetenekleri doğruca uygulamayı kullanırken herhangi bir bıkkınlık yaşamanız da olası değil diyebilirim.

Uygulamanın esas sohbet özelliklerini kısaca bir listelemek gerekirse;

Arama ve mesajlaşma Grup mesajlaşmaları Fotoğraflar gönderebilme ve alma Video gönderebilme ve alma Konum paylaşımı kabiliyeti Dostları arama ve bulgu

Voxox’un uyarı çeken bir öteki yanı ise ABD ve Kanada’da yaşayan kullanıcıların sahte telefon numaraları alabilmeleri ve böylece uluslararası görüşmeleri fazla daha basit bir şekilde gerçekleştirebilmeleri. Fakat maalesef bu alıcı hizmetlerden ülkemizde varolan kullanıcılar faydalanamıyorlar.

Hemen Olan olarak tercüme hizmeti de sunan başvuru, tabii fakat bu çeviriler için Translate altyapısını kullanıyor ama yeterince iyi bir şekilde sonuçları sunabildiğini söyleyebilirim.

Eğer yeni ve her platformda varolan bir sohbet uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi