Vuze indir

Vuze indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Java platformunda dosya paylaşım olanağı ve torrent desteği sunan Vuze, şık arayüzünde kolaylıkla video indirip izlemenizi sağlar.

Java tabanlı olarak geliştirilmiş olan ve önemli eklentiler içeren Vuze başarılı bir torrent istemcisi olarak ön plana çıkıyor. Çoklu torrent indirme, dosya indirme işlemlerine kaldığı yerden devam edebilme, bağlantılar için çoklu proxy desteği, kişiselleştirilebilir arayüz ve daha birçok özelliğin bulunduğu Vuze ile gelen ve dışarı giden verilere dilediğiniz miktarda sınır koyabilir ve internet bağlantınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paylaşım mantığını web sitesi ile birleştirmeyi başarmış olan Vuze, torrent tutkunlarının yeni adresi olmaya namzet. Bundan Böyle indirmek istediğiniz bir çoklu ortam dosyasına ön izleme yapabilme lüksüne eriştiğiniz Vuze ile HD görünüm kalitesinde videolar izleyebilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Uzakta yönetim desteği sunan Vuze’un web arayüzünden indirdiğiniz tüm dosyaları takip edebilirsiniz. Bilhassa dizi takipçilerinin bol miktarda kullanacağı RSS abonelik özelliğiyle istediğiniz dosyalar program tarafından takip edilerek yayınlanır yayınlanmaz bilgilendirilme yapılır.

Bu programa benzer diğer programları En İyi ve Çabuk Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi