WeChat indir

WeChat indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WeChat programı bir uçtan bir uca sosyal çevrenizle dilediğiniz gibi iletişim kurabilirsiniz.

Mobil platformların en popüler mesajlaşma ve haberleşme uygulamaları aralarında yer alan WeChat’i Mac bilgisayarlar üstünde de kullanmak muhtemel. Bedava olarak sunulan WeChat sayesinde bütün sosyal çevrenizle mobil ciahzınızı elinize almadan, yalnızca bilgisayarınızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Programın en iyi özelliği kullanıcı dostu ve sade bir arayüze sahip olması. Son derece şık görünen bu arayüz her seviyeden kullanıcı göre rahatlıkla kullanılabilir. Ekranın sol tarafında birey listemiz yer alıyor. Bu listeden konuşmak istediğimiz kişileri seçip onlara mesajlar gönderebiliyor veya arama yapabiliyoruz. Konuştuğunuz kişilere dilerseniz fotoğraf, ses klibi ve video gibi medya dosyaları da gönderebilirsiniz.

Programın genel özellikleri;

Bedava mesajlaşma şansı sunması Arama yapabilme özelliği Kullanıcı dostu arayüzü Işlevsel birey arama bölümü Medya dosyaları gönderebilme özelliği

Eğer siz de bir Mac kullanıcısysanız ve arkadaşlarınızla irtibat kurabileceğiniz pratik bir program arıyorsanız WeChat’i mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi