WhatsApp Messenger indir

WhatsApp Messenger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WhatsApp Masaüstü, Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma yazılımıdır

WhatsApp Masaüstü mobil cihazlarda epeyce yaygın olarak kullanılan WhatsApp Messenger uygulamasını Mac bilgisayarlarımızın masaüstüne taşıyan bir yazılım.

Sahiden daha evvelden WhatsApp, WhatsApp Web ile mobil cihazlarımızda kullandığımız popüler hemen olan mesajlaşma uygulamasını bilgisayarlarımızda kullanmamıza olanak tanımıştı; ama WhatsApp Web sadece internet tarayıcımız üzerinden çalışıyordu. WhatsApp Masaüstü’nün farkı ise tek başına internet tarayıcısına ast olmadan çalışabilen bir mesajlaşma programı olması.

WhatsApp Bilgisayar Versiyonu Nasıl Kullanılır

WhatsApp Masaüstü çalışma mantığı olarak WhatsApp Web’e benziyor. Bu programı kullanabilmek için yine bilgisayarınızda açık olak WhatsApp’ı mobil cihazınızdaki WhatsApp ile eşleştirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise Whatsapp üzerinden yazışmaya başlayabiliyorsunuz. WhatsApp Masaüstü aracılığıyla WhatsApp arkadaşlarımızla dosya, resim ve video paylaşabiliyor, WhatsApp profilimizi yapılandırabiliyor, yeni sohbetler ve sohbet grupları oluşturabiliyor, sohbetleri arşivleyebiliyor, silebiliyor, sessize alabiliyor, okunmadı olarak işaretleyebiliyoruz. Bunun yanına mesajları tek tek iletebiliyor ya da silebiliyoruz. Hem mesajları toplu olarak seçerek üzerlerinde işlem de yapabiliyoruz. WhatsApp Masaüstü sesli mesajlar göndermemize de yadımcı oluyor.

WhatsApp Mac sürümü iyice bedava olarak kullanıcılara sunulmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi