Winamp indir

Winamp indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Winamp for Mac ile müzik oynatma ve çalma listelerini yönetmenin yanında iTunes’dan Android cihazlarlarınıza müzik aktarabileceksiniz.

Winamp’ın Mac bilgisayarlar için hazırlanan sürümü Winamp for Mac ile müzik dinlemenin yanında arşiv yönetimi  ve cihazlar arası senkronizasyon kolaylaşıyor.

Winamp tecrübesini mac bilgisayarlara aktarırken mobil cihazlarla entegrasyona ağırlık vermiş. Programla tek tıkla iTunes ve Mac masaüstünden müzik arşivini ve çalma listelerini senkronlayabiliyorsunuz. Dilerseniz iTunes’taki müzik klasörünü izlemeye alarak Winamp’ın otomatik senkronlamasını da sağlayabilirsiniz. Böylece yeni indirdiğiniz müziklere hem masaüstünden hem de mobil cihazlardan ulaşabilirsiniz.

Eğer mobil cihazınız Android temelliyse Winamp for Mac ayrıca kablosuz hem de kablolu senkronizasyon imkanı sunuyor.Şık ve kolay bir masaüstü müzik oynatıcısının yanına bütün müzik klasörlerini arşivlemek için yararlanabileceğiniz bir idareci ise programın standart özellikleri arasında. Winamp tecrübesini Mac bilgisayarlarına taşımak isteyenler bedava olarak kullanıma sunulan programı anında kullanmaya başlayabilirler.

Anekdot: Yıllardır kullanıcılara hizmet veren Winamp 20 Aralık 2013 tarihinden itibaren hizmet vermeyi durduracaktır. Bu tarihten daha sonra Winamp’ı kullanmaya devam etmek isterseniz sunucularımızda depoladığımız Winamp montaj dosyalarını kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi