Wondershare Player indir

Wondershare Player indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wondershare Player, hemen hemen tüm ses ve video formatlarını oynatabilen başarılı ve ücretsiz bir Mac oynatıcı programıdır.

Wondershare Player, adeta varolan bütün video ve ses formatlarını açıp oynatabilen çapraz platform desteğine sahip başarılı bir multimedya oynatıcıdır.

Bütün medya dosyalarınızı rahatlıkla açarak tek bir yerden izleyebileceğiniz program hem standart hemde HD kaliteli videoları oynatabilmektedir. Ses ve video dosyası oynatma dışında ekran görüntüsü de alabilen Wondershare Player oldukça yardımcı bir programdır.

Programı kullanarak kendi listelerinizi oluşturabilir ve filmlerinize daha aşağı yazılar ekleyebilirsiniz. Son sürümüyle birlikte eklenen süper daha alçak yazı efektleriyle film izleme keyfiniz daha da arttırılmıştır.

Evrensel ve kullanımı epeyce basit olan Wondershare Player’ı Mac’lerinize ücretsiz olarak indirerek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Hafif ve sisteminizi yormayan bir program olan Wondershare Player çalışırken, bilgisayarınız üstünde başka bir iş yapabilir ve bu esnada herhangi bir kasma ya da donma problemi yaşamazsınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi