XROS indir

XROS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

XROS, Mac bilgisayarınızda meslek arkadaşlarınızla çabucak iletişime devretmek için kullanabileceğiniz hemen olan mesajlaşma uygulaması.

XROS, iPhone ve Android cihazınızın yanı sıra Mac bilgisayarınızda da kullanabileceğiniz şirket içi hemen olan mesajlaşma uygulaması. Çalışanlarınızla çabucak bir araya gelip konuşmak için kullanabileceğiniz en ideal kullanım diyebilirim. Bedava olması ve yalnızca e-postasını girerek dilediğiniz kişiyi konuşmanıza almanıza izin vermesiyle öne çıkıyor.

İnternet bağlantısı üzerinden ücretsiz sesli ve yazılmış mülâkat yapma imkanı sunan WhatsApp’ın tersine konuşmanıza alacağınız kişinin e-posta adresini bilmeniz kafi oluyor. Kişileriniz arasında olmasa bile yalnızca mail adresini girerek misafir etme edebiliyorsunuz. Davetinizi bölge kişi uygulamayı yüklemeden bağlantıya tıklayarak direkt konuşmanıza katılıyor.

İletişimi süratli şekilde devam etmek isteyen şirket çalışanlarına özel uygulamada son katılınan konuşmalara, kişilere ulaşma, rehberdeki kişileri tek dokunuşla ekleme gibi kolaylıklar sunuluyor. Çapraz platform desteği doğru masaüstünde sürdürdüğünüz konuşmaya mobilden devam edebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi