Yunio indir

Yunio indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yunio, Mac kullanıcıları için geliştirilen bir bulut dosya depolama ve senkronizasyon programıdır.

Yunio, Mac kullanıcılarının dosyalarını bedava olarak depolayabilecekleri bir bulut dosya depolama alanı sunan, bulut dosya depolama servisi üzerinde yer alan dosyaları kolayca paylaşmalarına olanak veren ve bilgisayarları üzerinde bulunan klasörleri servis ile senkronize edebilecekleri oldukça kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Sizin için önemli olan tüm dosyaları bulut dosya depolama servisi üzerine yükleyebileceğiniz ve istediğiniz vakit her yerden yüklemiş olduğunuz bu dosyalara ulaşmanızı karşılayan Yunio, nerede ne vakit olursa olsun dosyalarınız elinizin aşağı olmasını sağlayacaktır.

Programı ilk önce kurduktan daha sonra, kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kullanıcı hesabını oluşturduktan sonra programı ilk olarak açtığınız vakit ücretsiz olarak 1GB’lık bir bulut dosya depolama alanına sahip olacaksınız ve bu bölge her gün 1BG olarak artmaya devam edecek (1TB’a ulaşana değin.)

Servis üstüne yüklediğiniz dosyaları yalnızca birkaç tıklamayla sevdiklerinizle paylaşabilir ve isterseniz paylaşmak istediğiniz dosyalara keza şifre koruması da ekleyebilirsiniz. Bu sayede paylaşmış olduğunuz dosyalara sadece belirlemiş olduğunuz şifreyi haberdar olan kullanıcılar ulaşabilir.

bununla birlikte bilgisayarınız üstünde bulunan ve sizin için önemli olan klasörleri Yunio yardımıyla bulut dosya depolama alanınızla senkronize ederek, anlık olarak tüm verilerinizin yedeğini alabilir ve sonra öbür bir bilgisayar üzerinden de bu verilere zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Dosya depolama, dosya paylaşımı, klasör senkronizasyonu ve fazla daha fazlasını kullanıcılara sunan Yunio’yu derhal bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi