Zulip indir

Zulip indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zulip, iş e-posta adresinizle kullanabileceğiniz birebir ve grup sohbetlerine müsade veren bedava bir kullanım.

Zulip, Mac bilgisayarınızda iş arkadaşlarınızla anlık mesajlaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz alternatifler arasında. Dropbox kadar geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan kullanım IRC’in daha elverişli ayla getirilmiş, nitelik kazanmış hali diyebilirim.

Yalnızca meslek kullanıcılarına açılan açık kaynak kodlu mesajlaşma uygulaması Zulip, birebir ve grup sohbetleri gerçekleştirmenize izin veriyor. Benzer uygulamaların tersine sohbetler konular üzerinden yürütülüyor. Konu başlığı açıp dilediğiniz arkadaşınızı ya da tüm arkadaşlarınızı eğlence edebiliyor ve bu şekilde çabucak iletişimi sürdürebiliyorsunuz. Kolay arayüzlü olduğundan sohbet sırasında resim, video, temas, dosya paylaşımı yapmak ta süre almıyor. öte taraftan her sohbet için e-posta veya sesli bildirim alabildiğinizden açılan konuları rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Çapraz platform desteği tamamen hem iPhone’unuzda keza de Mac’inizde senkron sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz Zulip’in şu an için iş e-posta adresi gerekliliği var ve mobil/masaüstünden kayıt olma seçeneğiniz yok. Webden adresi üzerinden ücretsiz hesabınızı oluşturmanız gerekmekte.

Zulip Özellikleri:

Grup sohbetlerini konular halinde görebiliyorsunuz. Birebir ve grup sohbetlerinizi gizlilik içerisinde yürütüyorsunuz. Arama fonksiyonuyla geçmiş sohbetleri rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Tek seferde müsait olan arkadaşlarınızı görebiliyorsunuz. E-posta ve sesli bildirimlerle konuşulanları kaçırmanız olası değil. (@ bildirimleri de yapılmakta) Sohbette sürükle – bırak yaparak dosya yükleyebilir, temas paylaşabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi