1-click cleaner indir

1-click cleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

1-click cleaner ile Androdi cihazınızdaki geveze dosyalardan kurtulabilirsiniz

1-click cleaner Android cihazınızda çöp dosya arıtma konusunda size muavin olan bedava bir Android uygulamasıdır.

Telefonunuza yüklediğiniz uygulamalar yüklenmeleri sırasında telefonunuzda değişik dosyalar depolarlar. Bu depolanan dosyalardan bazıları uygulamayı kaldırsanız zeka telefonunuzdan kaldırılmazlar. Bunun yanında Androidi şletim sisteminin ürettiği çöp dosyalar da mevcuttur. Bu dosyalar zamanla birikerek telefonunuzun komutlarınıza daha geç tepki vermesine ve bellek kullanımının artmasına sebep olur. Bu yüzden 1-click cleaner tarzı bir düşüncesiz dosya silme programına gereklilik duyulmaktadır.

1-click cleaner telefonunuzdaki çöp dosyaları tespit eder, temizler ve bu sayede telefon hızlandırmayı muhtemel kılar. 1-click cleaner bunun yanında tarayıcı ve arama geçmişlerinizi de tarar ve bireysel data güvenliğinizi tehlikeye atacak bu verileri tespit ederek kaldırır.

1-click cleaner önbellek arıtma işlemi tamamen programlar tarafından oluşturulan önbellek çöplerini temizler ve telefonunuzun hafızasında manâsız yer oranını arttırır. Bunun yanına çağrı ve mesajlaşma geçmişleri de toplu olarak düzenlenebilir. Bambaşka tarama modları sunan dilekçe tüm bu işlemleri yalnızca tek bir dokunuşla gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi